Tapety i dekoracje ścienne marki The Top Hat

By in , ,
Tapety i dekoracje ścienne marki The Top Hat

The Top Hat

To świat, w którym nic co znajome nie pójdzie w niepamięć.  Staram się przywrócić do życia zakurzone wzornictwo i piękno. Zachwyca mnie bogactwo, które przez stulecia przewijało się w kulturach całego świata. Jestem zakochana w sztuce i stylistyce baroku dlatego też tworzę kolekcje w różnych estetykach. Od boho zaczynając, poprzez eklektyzm, vintage, floral oraz orient. Godnym uwagi jest fakt, że produkty marki The Top Hat są wysokiej jakości oraz pełno w nich wyjątkowych detali. W związku z tym projekty marki oparte są na wszystkim, co jest inspirowane kulturą światową oraz tym co mnie zachwyca, jest piękne, oryginalne i ma w sobie „to coś”. Legendy, baśnie, sztuka i historia są moimi kompanami każdego dnia.

Tapeta COLEOPTER

W ofercie The Top Hat znajdują się tapety, obrazy na drewnie oraz kolekcja zawierająca nasze projekty drukowane na płótnie. Jedną z moich ulubionych tapet jest tapeta z kolekcji „Off The Wall” pod nazwą „Coleopter”. Przywołuje ona dawne klimaty, gdzie statki powietrzne unosiły się na niebie. Chcemy trochę tego świata pełnego  ekscytujących przedmiotów przenieść do naszej rzeczywistości. Piękne balony na tle chmur w wydaniu antycznym z pewnością odmienią nasze wnętrza wprowadzając trochę bajecznego i pozytywnego klimatu.

Tapeta ANCIENT STATUES Yellow

Mam jeszcze dwie moje faworytki wśród tapet. Jedną z nich jest bez wątpienia tapeta ANCIENT STATUES Yellow, która łączy sztukę z moim ulubionym motywem roślinnym. Ważnym aspektem przy jej tworzeniu była impresja, którą udało się uchwycić. Kolorystyka jest podobna do poprzednio omawianej tapety, co w sumie mnie nie zaskakuje biorąc pod uwagę, że kolor żółty w latach 2019 i 2020 był jednym z moich ulubionych. Jak wspomniałam na wstępie jestem zakochana w sztuce i w związku z tym faktem dużo jej przewija się w różnych naszych kolekcjach.

Tapeta THE TOP HAT, Yellow

Trzecia tapeta jest w pięknym kolorze pożółkłych stronic starych ksiąg. Kameralność, zmysłowość oraz sentymentalność, a przy tym jeszcze wyrafinowanie to jej główne zalety. Podoba mi się w niej swobodna kompozycja pomieszana z płynną linią oraz motywami roślinnymi. Takie zestawienie z pewnością jest przeze mnie bardzo cenionym zestawieniem. Dostępna jest jeszcze w kolorze pomarańczowym. Jeden z naszych klientów umieścił ją na suficie co dało spektakularny efekt.

Do obejrzenia całej kolekcji serdecznie zapraszam na stronę marki: 👉  The Top Hat

One Comment
  1. Artykuł na stronie blog.lapomme.pl przedstawia markę The Top Hat i jej kolekcję tapet i dekoracji ściennej. Autor opisuje oryginalne wzory tapet, które charakteryzują się nowoczesnym i designerskim stylem. Artykuł jest interesujący dla osób, które szukają inspiracji do aranżacji swojego domu i chcą wprowadzić do niego nowoczesny styl. Dzięki niemu można poznać ciekawe i oryginalne wzory tapet oraz sposoby na wykorzystanie ich w dekoracji wnętrz.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *