Nowa kolekcja Bubble Blue Heinen Delfts Blauw

By in , ,
Nowa kolekcja Bubble Blue Heinen Delfts Blauw

Jorrit Heinen jest właścicielem marki Heinen Delfts Blauw i stworzył piękną kolekcję porcelany Bubble Blue. W palecie tej zgłębił niezwykłe techniki malarskie, aby stworzyć zabawny i nowoczesny wachlarz produktów w stylu Delft. Każdy przedmiot jest wyjątkowy i całkowicie wykonany ręcznie w Holandii przez samego Jorrita. Porzucił tradycyjny sposób malowania niebieskich projektów Delft i zbadał inne tajemne techniki. Każdy wazon ma inny rozmiar lub kształt, dlatego żaden element w tej kolekcji nie jest taki sam. Rezultatem jest piękny projekt i niezwykły wzór bąbelków. Projekt z niespotykaną dotąd głębią i niekończącą się fascynacją.

Wazony z kolekcji Bubble Blue są doskonałym przykładem motta marki: „tworzymy nowe tradycje”. Dzięki różnej wielkości bąbelków każdy wzór jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Rezultatem jest piękny deseń, który wydaje się niemal rozpryskiwać na wazonach. Bąbelki powstają dzięki delikatnej równowadze powietrza i wody. Cienka warstwa wody zmieszana z oryginalnymi pułapkami na niebieski kobalt Delft i pęcherzykami powietrza. Przy zdobieniu w tej technice błona wodna nie może przetrwać bez obecności powietrza. Potrzebują siebie nawzajem, aby wyjść w tej formie. Projektantowi udało się uchwycić tę zależność na porcelanie Delft, z cudownym, oryginalnym efektem.

Każda pozycja z tej kolekcji jest unikatowa, dlatego produkt końcowy może różnić się od tego na zdjęciu. Aby mieć pewność, że projekt przypadnie Ci do gustu, istnieje możliwość zamówienia u nas zdjęć produktu, który zostanie przesłany.

Całą kolekcję Bubble Blue Delft można obejrzeć na naszej stronie:  https://tiny.pl/cgmr9

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *