Tapeta nie tylko do sypialni|: The Jungle, The Top Hat

By in , , ,
Tapeta nie tylko do sypialni|: The Jungle, The Top Hat

Świat The Top Hat od samego początku był nieco inny od otaczającej nas rzeczywistości. To świat, w którym nic co znajome nie pójdzie w niepamięć.  Staramy się przywrócić do życia zakurzone wzornictwo i piękno, które przez stulecia przewijało się w kulturach całego świata. Od lat jesteśmy zakochani w sztuce i stylistyce różnych epok, dlatego też nasze projekty są powiem nieskromnie wszechstronne. Nie zamykamy się w jednym nurcie stylistycznym, tworzymy kolekcje w różnych estetykach. Nowa tapeta „The Jungle” zabrała nas w świat Orientu, którego ostatnio jest dużo wokół nas.

Blisko Orientu

Styl orientalny to styl aranżacji wnętrz czerpiący inspiracje z kultury i sztuki krajów Orientu. Charakteryzuje się on bardzo bogatą kolorystyką, którą uwielbiamy i osobiście uważam, że przydałoby się jej u nas ciut więcej. Kolejną wielką zaletą tej stylistyki jest wykorzystanie naturalnych materiałów, co jest nam również bliskie.

W aranżacji wnętrz dominują ciepłe kolory, takie jak czerwony, pomarańczowy, żółty i zielony. Często wykorzystywane są również kolory ziemi, takie jak beż, brąz i szarość. Wszystkie zestawiane są ze sobą w kontrastowe zestawienia, co według mnie nadaje wnętrzu bardzo wyrazistego charakteru. Nie ma też zbyt dużej nudy, gdyż wzory i motywy orientalne są bardzo bogate i różnorodne.

Obok naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień, metal i szkło, w stylu tym bezustannie wykorzystywane są egzotyczne rośliny, takie jak palmy, bananowce i bambusy. Rośliny te nadają wnętrzu również egzotycznego charakteru. Nasza najnowsza propozycja tapety jest pełna kolorów, wzorów i motywów w tej właśnie stylistyce. Dzięki czemu przyciąga wzrok i budzi emocje.

 

 

Tapeta do sypialni, do gabinetu, czy do kuchni ?

Tapeta w stylu orientalnym to doskonały wybór do wnętrz, które mają być wyraziste, skupiając na sobie naszą uwagę. Może być wykorzystana zarówno w salonie, sypialni, gabinecie lub łazience.

W salonie sprawdzi się jako główny element dekoracyjny. Umieszczona na jednej ścianie, stworzy akcent kolorystyczny, a na wszystkich ścianach stworzy spójną, egzotyczną i spektakularną aranżację. Sypialni nada romantyczny i jednocześnie egzotyczny klimat. Wnętrze z naszą tapetą stanie się atrakcyjne, esencjonalne oraz malownicze, z oszałamiającym efektem.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *