Pościele, dywany i poduchy pełne kwiatów, egzotycznych ptaków i dzikich zwierząt.

By in ,
Pościele, dywany i poduchy pełne kwiatów, egzotycznych ptaków i dzikich zwierząt.

Jesienna kolekcja jest wprost obłędna. Zakochana jestem we wszystkich kolorach z nowej kolekcji. Jest w nich cała gama jesiennych liści od żółtego, poprzez pomarańczowy do czerwieni chilli. w naszej ofercie znaleźć można dywany oraz poduchy z tukanami w energicznych kolorach i pościele wykonane z najwyższej jakości materiału – połączenie bawełny ze splotem satynowym to idealne rozwiązanie dla miłośników elegancji i szyku.  Jakość wykonania w połączeniu z ciekawym wzorem czyni całą kolekcję wyjątkową.

Pościel z jesiennej kolekcji zapewni sypialni natychmiastową zmianę. Kwiaty w najnowszej kolekcji są wzorem o misternych detalach, które tworzą dzieło sztuki w Twojej sypialni. Zarówno pościele, dywany, poduszki tworzą przytulną i romantyczną atmosferę. Całość jest elegancka, inspiracją dla stworzenia tej kolekcji byli brytyjscy projektanci mody tacy jak Vivienne Westwood.

Moją ulubioną kolekcją jest kolekcja „Ochra”, w której złoty odcień nadaje szyku, a kwiaty przyjemnej, lekko przaśnej atmosfery. Wzory na naszych produktach to odwzorowanie na tkaninach pracy holenderskich mistrzów. Sztuka była inspiracją dla tej bogatej w kolorowe kwiaty kolekcji. Nie mogłam sobie odmówić pościeli Vivienne Ochra, którą gorąco polecam miłośnikom snu 😉

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *