VOLUSPA - ekskluzywne świece w LaPomme

By in
VOLUSPA - ekskluzywne świece w LaPomme

Z wielką radością pragnę ogłosić, że w naszej ofercie mamy przepiękne świece Voluspa. Pierwszy raz zostały one ręcznie wykonane prawie 20 lat temu. Z miłością przez rzemieślników i przedsiębiorców Traci i Troy Arntsen w ich kuchni w Kalifornii.

Opakowania ekskluzywnej marki Voluspa wyróżniają się niezwykle wyrazistą kolorystyką oraz wzornictwem wzbogaconym metalicznym akcentem. Świece w szklanej czarce z wytłoczonym wzorem i wieczkiem inspirowane są japońską sztuką wytwarzania papieru. Knoty wykonane z czystej bawełny gwarantują długie i stabilnie palenie się świec, nie wydzielając jednocześnie dymu. Po zużyciu świecy elegancki pojemnik można wykorzystać jako wazonik na kwiaty bądź puzderko na drobiazgi.

Marka Voluspa jest dziś odzwierciedleniem sztuki, piękna i kultury, które inspirują jej założycieli w wielu podróżach. Uprawiana przez Traci pasja do botaniki i olejków eterycznych w połączeniu z jej specjalistyczną wiedzą na temat zapachów, pozwala Voluspa mieszać autorskie zapachy przy użyciu najlepszych składników pochodzących z najdalszych zakątków świata.

Pasja Troya do podróżowania sprawiła, że Voluspa jest jednym z wiodących dostawców luksusowych świec zapachowych i produktów do pielęgnacji ciała na świecie. Nazwa Voluspa wywodzi się ze starożytnego nordyckiego wiersza o stworzeniu świata z chaosu. A chaos ten to wielkie piękno, które często rodzi się z wielkiej pasji.

Voluspa to prawdziwy kalifornijski luksus. Wykwintne zapachy, kolorowe pojemniki wielokrotnego użytku oraz idealnie skomponowane świece są podstawą. Składniki są rzadkie, pochodzą z całego świata i mają doskonałą jakość zapachową. Każdy składnik przyczynia się do wyjątkowego zapachu, który znacznie przewyższa zapach typowych świec.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *