Pip Studio

By in
Pip Studio

Pip Studio to wyjątkowo piękne kolekcje produktów zaprojektowane przez twórcę o wyjątkowej wrażliwości Anke van der Endt. Jej starsi bracia w domu wołali na nią Pip co znalazło odzwierciedlenie w nazwie marki. Inspiracją do powstania nowych wzorów i zestawów kolorystycznych szuka w otaczającym świecie.

Motywem przewodnim dla wszystkich kolekcji są kwiaty, których motywy umieszczane są w niespotykany dotąd sposób. Dzięki temu porcelana ta pasuje nie tylko do wyrafinowanych i eleganckich wnętrz ale również do stylów surowych i loftowych jako doskonały akcent przełamujący.

Fani kolekcji Pip Studio doceniają specjalne wykończenie warstwowo nakładane wzory, które wnoszą wiele blasku i radości w codzienność. Wyjątkowo cenną właściwością marki Pip Studio jest możliwość łączenia poszczególnych egzemplarzy z różnych kolekcji i tworzenie własnych wariantów. Możliwość taką dają wzajemnie uzupełniające się motywy wzorów i kolorów.

W 2017 roku zespół Pip Studio świętuje 10 lecie rozwoju marki. Teraz jest dostępny z wszystkimi kolekcjami porcelany w Polsce.