Salon fryzjerski z King Kongiem w roli głównej

By in

Niesamowity salon fryzjerski, który bardzo mnie zaskoczył będzie dzisiaj tematem głównym. Już pierwsze zdjęcie zrobiło na mnie wrażenie jak zobaczyłam ogromnego King Konga, który wita klientów salonu. Owy King Kong ze względu na swoje rozmiary godnie naśladuje znanego nam z filmu bohatera, a przy tym przyciąga uwagę każdego gościa i jest sercem tej przestrzeni. Oprócz niego cała aranżacja również zasługuje na uwagę. Wnętrze zaprojektował  Ryan Mc Elhinney, który połączył ze sobą kilka stylów.

W dzisiejszych czasach bardzo modne jest łączenie „starego” z „nowym”. Oczywiście wszystko powinno być wyważone i ze smakiem. W salonie fryzjerskim udało się to osiągnąć. Obserwujemy tutaj nowoczesne fotele fryzjerskie na srebrnej nóżce połączone z pięknym żółtym i stylowym fotelem typu chesterfield.  Mamy też klasyczne regały przystosowane na stanowiska fryzjerskie i dostojne pianino z lustrem zamiast partytury. We wnętrzu salonu znajduje się mnóstwo dodatków w stylu vintage oraz dzieł sztuki między innymi takich artystów jak chociażby Andy Warhol.

Salon stanowi swego rodzaju galerię, w której co miesiąc zmieniana jest wystawa. Bardzo interesujące miejsce łączące dwie funkcje: salonu fryzjerskiego i mini galerii. Szkoda tylko, że znajduje się w Wielkiej Brytanii. 🙂

Zdjęcia pochodzą ze strony:  Sztuka Wnętrza  którą gorąco polecam. Znajdziecie tam nie tylko więcej zdjęć salonu z King Kongiem w roli głównej, ale również inne bardzo ciekawe aranżacje i  perełki designu.

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *