"Na przekór szarości"

By in ,
"Na przekór szarości"

Piękne mieszkanie, które wręcz demonstruje złamanie wszechobecnego trendu jaki obecnie panuje w urządzaniu wnętrz. Tak jak kiedyś aranżacje przepełnione były beżem z venge, tak dzisiaj mamy pełno bieli i szarości. Na przekór szarości powstało wyjątkowe i oryginalne wnętrze. Pełne kolorów i żywych barw w naturalnych odcieniach, które uzupełniają się razem ze sztuką właścicieli oraz pięknymi dodatkami dekoracyjnymi. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie, gdyż jest pomysłem przeniesionym na wnętrze, a nie odwzorowaniem modnego szablonu. Zakochana w mocnych kolorach, kwiatach i naturalnych akcentach dekoracyjnych mam ogromną przyjemność zaprezentować sesję z ostatniego wydania Magazynu Dobre Wnętrze, w którym goszczą nasze produkty Lapomme. W takim wnętrzu kwiatowe kapy i inne dodatki idealnie wpasowują się w charakter stylizacji.

Energetyczna zieleń przyciągnęła pięknego kota. Na naszej okrągłej zielonej poduszce/pufie Kot spoczywa sobie spokojnie wylegując się i czerpiąc zapewne wiele przyjemności z jej miękkości 🙂

Obok sypialnia z fioletową kapą wykonaną z velvetu, który zawdzięcza swoją popularność wyjątkowo łatwej pielęgnacji. Ta pluszowa tkanina, która ma właściwości i zastosowanie podobne do weluru, czy aksamitu jest bardzo przyjemna w dotyku. Ciemna kolorystyka kapy podkreśla elegancję sypialni, a kolorowe i kwieciste wzory wprowadzają akcent baśniowej krainy.

Kapa Fleur Burgundy oraz Poduszka Green Velvet: www.lapomme.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *