Lampy Cheha Studio... gra z iluzją wizualną <3

By in ,
Lampy Cheha Studio...  gra z iluzją wizualną <3

Studio Cheha jest profesjonalnym studiem designu, gdzie team, w intensywnym cyklu cały czas pracuje wnosząc nowe wzory na rynek. Marka gra z iluzją wizualną, kreując produkty, które nie zawsze są takimi jakimi je postrzegamy. Misją marki jest wzbogacenie życia klientom poprzez elegancką estetykę, nowoczesne wzornictwo, które rozjaśni każde otoczenie nowym światłem Cheha. Lampy dostępne są w wiodących, światowych sklepach z oryginalnym wzornictwem, między innymi zobaczyć je można w MoMa Design Store, Boutique du Centre Pompidou, Tel Aviv Museum of Art Store. Pomysłodawcami i założycielami marki są:  

Nir Josef Chechanowski: ” Zawsze byłem zafascynowany łączeniem kolorów, światła oraz wzorów kreujących iluzję optyczną. Pomysł ten zaczął eksplorować w 2007 roku, moja praca jest zainspirowana wieloma formami sztuki i kultury, bardzo lubię wdrażać pomysły, które przynoszą uśmiech”.

Aya Brin Chechanowski: „ Nir i ja wystartowaliśmy ze Studio Cheha w 2014, roku po tym jak nasze pomysły zaczęły generować zainteresowanie na kilku platformach crowdfunding. Zdobywaliśmy międzynarodowe zainteresowanie od klientów z całego świata. Połączyliśmy nasze pomysły i stworzyliśmy oryginalne wzory, które cały czas są dla nas motywacją do dalszej pracy.”

Lampa Bloom to urocza lampa LED 2D, która wykonana jest z cienkiego arkusza szkła akrylowego. Na arkuszu zostały laserowo stworzone trójwymiarowe formy emitujące światło. Po zamontowaniu w wytrzymałej drewnianej podstawie i włączeniu lampa tworzy potężną iluzję optyczną, która kwestionuje nasze postrzeganie przestrzeni. Jest to funkcjonalny i delikatny element dekoracyjny, który dodaje pomieszczeniu blasku.
Lampa posiada dodatkową funkcję regulacji natężenia światła. Jest pięknym elementem dekoracyjnym i co ważne spełnia również funkcję praktyczną, gdyż jej światło emitowane jest na całą przestrzeń, dzięki czemu lampa oświetla większą przestrzeń niż standardowa lampa stołowa.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *