Homewear: wygodnie, pięknie i oryginalnie.

By in , , ,
Homewear: wygodnie, pięknie i oryginalnie.

Jak każda kobieta lubię wyszukane i dobre jakościowo ubrania. Jako dziecko pamiętam jak w ukryciu uszyłam sobie spódnicę. Zrobiłam ją z prześcieradła, które wyjęłam mamie z szafy. Spódnica miała gumkę w pasie oraz rozpięcie z tyłu zakończone kokardą. Pamiętam wielkie zdumienie Mamy kiedy pochwaliłam się moim dziełem. Prześcieradło nie było już do odzyskania, ale Mama na szczęście doceniła moje krawieckie zdolności. 🙂

Poszerzyłam ofertę LaPomme o nowy dział „Homewear”. Nie są to moje projekty, ale zachwycają wysoką jakością wykonania oraz pięknym, kolorowym wzornictwem. Marka Pip Studio projektuje i produkuje piękne ubrania dla kobiet. W ofercie dostępne są spodnie, koszule, kimona i sukienki.

Pierwsza partia kimon już znajduje się na naszych półkach. Kolejne nowości przyjdą do nas z początkiem września. Wśród nich będą spodnie w pasy i kwiaty w kolorach bordo i granatu, kimona pełne leśnych wzorów oraz inne, oryginalne i wyjątkowo piękne szaty do odziania nie tylko w domu. Zostańcie z nami i obserwujcie świat LaPomme pełen kwiecistych wzorów na tkaninach, porcelanie oraz dodatkach dekoracyjnych.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *