Apartament w Kopenhadze

By in
Apartament w Kopenhadze

2734199_original

Łączenie stylu nowoczesnego z klasycznym, rustykalnego ze skandynawskim,  łączenie tekstur i materiałów: błyszczącego z matowym, postarzanego z nowym, czy to dobry pomysł? Zdecydowanie tak. Dzisiejsza aranżacja ma w sobie wszystkiego po trochu i  zachwyciła mnie sobą. Całość wnętrza bardzo klimatyczna, lekka, zmysłowa, interesująca, zapraszająca. Pomimo iż niektóre meble są ciężkie i duże to nie przytłaczają przestrzeni. Zabrakło mi trochę koloru, gdyby pojawił się w dodatkach i dekoracjach byłoby weselej 🙂

2734525_original 2734690_original

Nowoczesny świecznik na stylizowanym stole, a do tego krzesła i to różne. Już od jakiegoś czasu obserwuję tendencję do ustawiania różnych krzeseł – uważam to za bardzo dobre rozwiązanie na przełamanie nudy i schematu.

2735281_original2735430_original 2735755_original

Wszędzie jest dużo metalu i kamienia, obecna paleta barw w odcieniach beżu, szarości i granatu idealnie kontrastuje z ciepłym, lekko żółtym światłem, które daje wyjątkowo miłą atmosferę. I to właśnie oświetlenie najbardziej mi się podoba, a szczególnie spodobały mi się lampy wiszące nad wyspą. Duże, industrialne w rustykalnym wykończeniu pięknie prezentują się na tle kamiennej ścianie i bardzo pasują do nadszarpniętych zębem czasu słupów – a to z pewnością dzięki matowemu wykończeniu, które ma się wrażenie, że jest wręcz atłasowe.

2736103_original 2736205_original 2736433_original

fot. www.nicety.livejournal.com

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *