Kawa Cellini - rozkosz smaku

By in
Kawa Cellini - rozkosz smaku

Pamiętacie jeden z moich pierwszych wpisów? A dokładniej rzecz biorąc drugi wpis: Przygoda z Malabelle ? Tam właśnie rozprawiam na temat tego jak wyobrażam sobie wygląd naszego miejsca, czyli jak miałby wyglądać nasz showroom – zawsze chciałam, aby był „do zjedzenia”, smaczny jak czekolada – jej smak i zapach towarzyszył i inspirował mnie przy tworzeniu strony internetowej, a dzisiaj mogę już śmiało zaprosić wszystkich do jej skosztowania w naszym showroomie przy ul. Polnej 🙂 Przyjdźcie na czekoladkę w naszym czekoladowym wnętrzu 🙂 Zdradzę jeszcze, że jeśli chodzi o czekoladę  – to  szykujemy kolejne smaczne niespodzianki związane z pyszną czekoladą (ale to plany na jesień:)).

DSC_0302

Z czekoladą idealnie harmonizuje kawa, dlatego też postanowiliśmy, aby na Polnej pachniało świeżą, włoską kawą. Nasza kawa parzona jest w ekspresie La Pavoni, który został stworzony zachowując design stuletniej tradycji. La Pavoni jest producentem ekspresów do kawy od 1905 roku, projektanci przywiązują dużą wagę do ich oryginalnego wyglądu. Dla nas wygląd i jakość ma duże znaczenie, dlatego jeden z tych ekspresów u nas zagościł. Włoska marka La Pavoni to połączenie oryginalnego wyglądu i wyśmienitej jakości. Firma współpracuje z wybitnymi architektami włoskimi, znanymi w świecie designu, należą do nich: Gio Ponti, Alberto Rosseli, Antonio Fornaroli i Bruno Munari – wszyscy oni pomogli kreować styl i urok włoskiego wzornictwa. Model, który prezentujemy w naszym showroomie jest połączeniem elegancji i jakości, ciekawostką natomiast jest fakt, iż model Professional jest wystawiony w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

Zapraszamy w najbliższą sobotę 03 sierpnia do spędzenia z nami paru chwil. Porozmawiamy o wnętrzach, pooglądamy katalogi i napijemy się pysznej kawy w wyjątkowej cenie.  Tego dnia oferujemy naszą kawę z rabatem 50% (wyśmienite espresso już za 2,50 zł) dla każdego naszego gościa. Dodatkową niespodzianką jest 20% rabatu dla wszystkich tych, którzy potwierdzą udział w wydarzeniu, które organizujemy na naszym fan page’u. Do Waszej dyspozycji oddamy kawą serwowaną  w  formie espresso, espresso doppio, latte i cappuccino. Do zobaczenia 🙂

qm1

fot. Bartek Trochimiak, www.inspiracje kawowe.pl

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *