Pip Studio pod naszymi skrzydłami. Wyłączna dystrybucja LaPomme holenderskiej marki Pip Studio.

By in , , ,
Pip Studio pod naszymi skrzydłami. Wyłączna dystrybucja LaPomme holenderskiej marki Pip Studio.

Pod koniec stycznia wybraliśmy się do pięknej Holandii, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć wielki showroom Pip Studio. Zobaczyliśmy tam wszystkie obecne i nadchodzące kolekcje 2020. Dzielimy się z Wami nowinkami, zdjęciami oraz uchylamy rąbka tajemnicy pokazując nowości. Na naszych półkach będą one dopiero w sierpniu 2020. 🙂

Po bardzo aktywnym roku idziemy o krok dalej. Holenderska marka Pip Studio wróciła pod nasze skrzydła i dołączyła do grona naszej wyłącznej dystrybucji. Radość w sercu ogromna. Związani jesteśmy z Pip od przeszło ośmiu lat – nie mogło być inaczej:)

Rok 2020 przyniósł aż sześć nowych kolekcji porcelany. Wśród nich jest La Majorelle pink i blue, Royal i Royal White, Blushing Birds dostępna jest aż w czterech wersjach kolorystycznych: niebieska, różowa, beżowa i żółta. Nowa kolekcja Early Bird, Winter Wonderland i Love Birds.

Tym razem w naszym asortymencie znajdują się nie tylko piękne porcelanowe filiżanki i inne elementy zastawy stołowej, ale również mamy odlotowy dział Homewear. Cały w naszych ukochanych kwiatach. A w nim kimona, bluzy dresowe, spodnie i mnóstwo innych przepięknych ubrań.

Mamy też piękne torby podróżne, portfele, kosmetyczki, oraz kategorię Home Accessories z wazonami, tekstyliami, pięknymi poduchami, dywanami i nie tylko.
#whatgoesaroundcomesaround

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *