Obrazy na drewnie holenderskiej marki: KEK Amsterdam...

By in
Obrazy na drewnie holenderskiej marki: KEK Amsterdam...

KEK Amsterdam to firma rodzinna założona w 2010 roku, której założycielami są Bas, Evert, i Barbara Cook. Wszystkich łączy pasja do pięknych rzeczy, dlatego też nasze drogi się splotły i jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów oferowanych przez KEK Amsterdam ❣

Marka wyspecjalizowała się w produkcji bardzo oryginalnych dekoracji ściennych. Wśród bogatej oferty mamy nadruki na drewnie pełniące rolę obrazu, tapety oraz naklejki ścienne. Wśród wzorów znajdują się egzotyczne ptaki, motywy botaniczne, piękne holenderskie kwiaty oraz urocze desenie do pokoju dziecięcego.

Dzisiaj skupię się głównie na obrazach na drewnie, ponieważ zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Dekoracja ta,  to tropikalny dodatek do każdego wnętrza, który wyrywa je wręcz z mrocznego ponuractwa. Obrazy posiadają idealne połączenie koloru i natury. Flamingi, czy czaple w wodnych zaroślach wprowadzą dawkę spokoju wyciszającej natury. Od tygodnia KEK Amsterdam prezentuje nową kolekcję, która wciąż rośnie w piękne, nowe wzory.

Drewniane panele wykonane są z brzozy sklejkowej. Płyta ma 18 mm grubości, a ponieważ składa się z kilku warstw drewna, jej boki uzyskują charakterystyczny efekt. Dodatkowo płyta wyposażona jest w mocny system zawieszenia, który łatwo pozwala przymocować panel do ściany. Zrównoważone drewno ma znak jakości fsc i pefc. 

            

Rajskie ptaki, to okaz od którego nie mogę oderwać oczu. Niebawem wszystkie obrazy dostępne będą na naszej stronie internetowej: www.lapomme.pl – w nowej odsłonie.

Jako wyłączny dystrybutor KEK Amsterdam zapraszam również do współpracy wszystkie zainteresowane sklepy! Zapytania proszę kierować na adres: [email protected]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *