Nostalgicznie i mikołajkowo

By in
Nostalgicznie i mikołajkowo

 Jutro Mikołajki a my się pakujemy i ruszamy na kilka dni odpocząć… Jak co roku świętujemy naszą rocznicę, więc dzisiaj szykowanie, pakowanie, zastanawianie się po raz setny: czy aby wszystko przekazałam Mamie 🙂 – bo urwisy zostają z Dziadkami itd.

Jako inspiracje załączam piękne wnętrze, trochę smutne, gdyż bez koloru, ale ma w sobie to „coś”. Żywa zieleń choinki, która jest dużą kroplą koloru jest oczywiście moim ulubionym zdjęciem 🙂 A na reszcie można zauważyć dużo sztuki i całe mnóstwo drobiazgów, które pięknie zapełniają wnętrze – swoją drogą to wielka sztuka ułożyć wszystkich dekoracji i cieszyć nimi oko. Często te drobiazgi, które gromadzimy latami stają się mnóstwem przeszkadzających przedmiotów, które nie mogą znaleźć sobie swojego miejsca. Czas Świąt to czas kiedy właśnie mamy możliwość wszystkie dekoracje pięknie porozkładać po całym domu tworząc bajkowe wnętrze – i tego Wam życzę… Ach jak ja lubię Święta..

5629598_original blog.mala7 blog.malabelle blog.malabelle.1 blog.malabelle.3 blog.malabelle.4 blog.malabelle.5 malabelle7 malabelle8 malabelle11blog.malabelle12

 fot. honeypielivingetc

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *