"Mój jest ten kawałek podłogi"

By in
"Mój jest ten kawałek podłogi"

Mamy coś wyjątkowego dla koneserów piękna oraz miłośników niepowtarzalnego stylu. Są to podłogi oraz stoły wykonane z beczek po winie, sherry i brandy. Każda z podłóg wykonana jest ręcznie. Beczki często sięgają pamięcią przeszłe czasy, od 40 do 150 lat wstecz – ich historia sprawia, że każda z podłóg ma swoją duszę. Gwarancje autentyczności stanowią pieczęcie, herby i grawerunki widoczne na deskach. Podłogi i stoły wykonane są z dębu francuskiego i amerykańskiego posiadają jedyny i  niepowtarzalny kolor…

0029

…dostępne są w trzech kolorach. Pierwsza podłoga nosi nazwę Azucar de Cuba, wykonana jest z beczki po brandy, gdzie wiek beczki sięga ok. 80-150 lat. Jej kolor to aksamitna czerń,  jest najciemniejszą z podłóg. Na pojedynczych deskach występują pieczęcie, grawerunki i opisy brandy.

azucar-de-cuba2-bez-logo

Deska Sol y Sangre posiada dwie szerokości desek i różne długości. Podłoga wykonana z zewnętrznej części beczki, w której leżakowało wino, wiek beczki ok. 40 lat. Na pojedynczych deskach występują pieczęcie, grawerunki i opisy wina.

sol-y-sangre-bez-logo

Kolejna z podłóg to Tinto de Verano – posiada dwie szerokości desek oraz różne długości, wiek beczki ok. 40 lat. Podłoga wykonana z wewnętrznej części beczki, w której leżakowało wino, więc barwa desek jest ciemno-czerwona powstała w kontakcie drewna z winem.

tinto-de-verano-bez-logo

Podłogi są oryginalne, unikatowe i ekskluzywne. Na Polnej dostępne są wzorniki podłóg, a już niebawem będzie można obejrzeć u nas stół wykonany z deski o aksamitnej czerni – Azucar de Cuba 🙂

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *