Magazyn Lapomme deco & hobbies

By in
Magazyn Lapomme deco & hobbies

W październiku mieliśmy przyjemność zaprezentować kolejny numer naszego Magazynu deco & hobbies. To już nasze trzecie wydanie, które w całości możecie obejrzeć: tutaj

Kolejny numer pokażemy w styczniu 2020 roku. Co trzy miesiące będziemy pokazywali wydarzenia z Lapomme, nasze nowe projekty. W Magazynie znajdą się również wywiady z ciekawymi Artystami z całego świata. Wyszukujemy dla Was nietuzinkowe wnętrza, pełne uroku i klimatu, który uwielbiamy.

LaPomme powstało z mojej pasji do piękna natury. Uwielbiam świat wnętrz, w których goszczą naturalne materiały, takie drewno, kamień, czy też zielone kwiaty.  Od paru lat zakochana jestem w motywach kwiatowych, które tak naprawdę obecne w moim życiu były zawsze. Dlatego właśnie w kolekcjach LaPomme znaleźć można mnóstwo inspiracji na wnętrza pełne piękna otaczającej nas natury. Nasze kolekcje można obejrzeć w warszawskim showroomie przy ul. Polnej 18/20. Serdecznie zapraszam.

Pierwsze wydanie Magazynu możecie obejrzeć: tutaj.

Drugie wydanie Magazynu: klik

Trzecie wydanie opisane powyżej. 🙂 Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie w kategorii: Pasja & Styl dodajemy każdy nowy magazyn. Tam również macie dostępne wszystkie numery.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *