Lampy zapachowe madebyzen

By in
Lampy zapachowe madebyzen

Zapachy pełnią istotną rolę w naszym życiu, zmysł węchu to jeden z najważniejszych zmysłów. Bodźce zapachowe docierają do nas szybciej i bardziej bezpośrednio niż sygnały z innych narządów zmysłu. A pachnący dom przywołuje najmilsze wspomnienia. Naszą propozycją jest stworzenie przytulnej i romantycznej atmosfery w naszych wnętrzach za pomocą produktów zapachowych. Pełnią one istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Znaleźliśmy idealne rozwiązanie na zaspokojenie potrzeby ładnego aromatu i zdrowia, są to lampy zapachowe (dyfuzory). Skutecznie i bezpiecznie napełniają nasze wnętrza, wykorzystują wodę i emitują piękne zapachy. Zastępują tradycyjne odświeżacze powietrza i dyfuzory z patyczkami. To nowoczesna forma wprowadzenia zapachu do naszego wnętrza. Dodatkowo nawilżają i poprawiają jakość wdychanego powietrza. Tworzona dzięki nim atmosfera jest prawdziwie zgodna z duchem zen.

 

Pierwsza z prezentowanych lamp to ultradźwiękowa lampa zapachowa Athena. Wygląda jak buteleczka perfum, jest elegancka i cechuje się estetycznym designem. Posiada pięknie ukształtowaną pokrywę z dekoracyjnego szkła, która emituje symfonię wybranego w postaci olejku aromatu, mgiełki i światła.

A to jedna z moich ulubionych lamp MercuraLubię ją z wielu powodów, po pierwsze posiada przyjemny dla oka okrągły kształt. Od czasu jakiegoś kanciaste przedmioty kompletnie nie wpisują się w moją energię przestrzenną. Drugim powodem mojej sympatii do lampy Marcura jest jej barwa i cętkowane szkło. Zabawny jest fakt, że kilka lat temu te cętki właśnie nie należały do mojego ulubionego wzoru, a nawet powiedziałabym, że należały do tych nielubianych. Zmiany są nieodzownym elementem rozwoju i tak wytłumaczyłam sobie właśnie moją zmianę podejścia do tych pięknych cętek 😉

Lampa Pearl  zrobiona jest ze szkła i posiada wklejone perłowe szkiełka i pokrywaę w kształcie kopuły z przydymionym wnętrzem. Zaletą jej jest opcja nastrojowego oświetlenia, które buduje przyjemną atmosferę. Oczywiście jak wszystkie lampy posiada walory nawilżania powietrza i oczyszczania.

Lampa zapachowa Arran wykonana jest z bambusa i posiada opcje nastrojowego oświetlenia lampy, co oznacza, że może dawać światło w kilku kolorach. Mamy możliwość zatrzymania ulubionego koloru poprzez dotknięcie górnej pokrywy lampy. Dodatkowo posiada tryb nocny, który pozwala wyłączyć oświetlenie i korzystać z lampy zapachowej Arran także podczas snu.

I ostatnia, a jednocześnie pierwsza ponieważ jest to najnowszy model. Mowa o pięknej ultradźwiękowej lampie Kasper, która stanowi idealne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Forma lampy z piękną ceramiczną pokrywą odzwierciedla wyjątkowe rzemiosło, a możliwość regulacji pilotem sprawdza się w praktycznym zastosowaniu. Lampa posiada nastrojowe światło z możliwością różnych ustawień oraz tryb interwałowy, co idealnie sprawdza się przy intensywniejszych olejkach lub gdy chcemy ograniczyć ilość mgiełki. Lampa Kasper automatycznie wyłączy się, gdy ilość wody obniży się do minimum. 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *