Klinika Skin Concept - z miłości do piękna ❣

By in , ,
Klinika Skin Concept - z miłości do piękna ❣

Kolejny projekt zakończony. Tym razem była to metamorfoza Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Skin Concept.  Pewnego dnia na Polną przyszło małżeństwo szukające Anny.  Jak się okazało wszystko było z polecenia naszej wspólnej znajomej… Od słowa do słowa okazało się, że mamy wspólną pasję do kwiatów. I tak to wszystko się zaczęło. Na kolejnych spotkaniach omówiliśmy szczegóły i przystąpiliśmy do realizacji. Szare wnętrze nabrało kolorów. W założeniu metamorfoza miała nawiązywać do czystości wody i ducha w połączeniu z naturalną estetyką. Dlatego też wnętrze jest pełne zielonych roślin oraz chmur, aby trochę pobujać w obłokach 😉 Piękne zdjęcia (jak zwykle) zrobiła Celestyna Król.

   

Najbardziej wymagający pomysł dotyczył zdobienia ścian w recepcji. Miały tam być oczka wodne. Pomysł okazał się trudny ponieważ nigdzie w Polsce nie mogłam ich zdobyć. Wykonanie na zamówienie przez szklarza również okazało się niemożliwe. Jednak nie poddałam się i w końcu znalazłam. Zamówienie szło do naszego kraju około miesiąca – kiedy dotarło, radość była ogromna. Tak! O to właśnie chodziło. W czterech oczkach zamieszkują rośliny, a w jednym czerwony bojownik. Mają się dobrze i obejrzeć je można w Skin Concept na ul. Branieckiego w Warszawie. Tam również można pod okiem cudownej Anny zadbać o ciało i ducha ❣ Gorąco polecam!

   

Więcej projektów zobaczyć można na mojej stronie: www.annalapomme.com na którą serdecznie zapraszam 🙂 Niebawem pokażę kolejną metamorfozę. Tym razem będzie to kancelaria, w której Patrycja nazwała jedną salę Papugarnia. Dlaczego ? Zobaczycie już wkrótce.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *