Showroom Malabelle otwarty!

By in
Showroom Malabelle otwarty!

Dzisiaj mija równy miesiąc od dnia kiedy otworzyliśmy drzwi do naszego showroomu. Dziękujemy za piękne relacje z tego dnia, a Was zapraszamy do lektury. Na portalach znalazła się relacja z tego dnia:

„20 czerwca o godzinie 13:00 drzwi do showroomu przy ulicy Polnej 18/20 zostały uroczyście otwarte. Właściciele przywitali gości lampką białego wina i smaczną czekoladą. Po wspólnym smakowaniu przekąsek był czas na obejrzenie dekoracji oraz katalogów jakie prezentowało Malabelle.

Anna Rusiniak Malinowska „przywitała się” z Warszawą rozpoczynając nowy rozdział, w którym sklep internetowy został uzupełniony showroomem. Teraz do Malabelle można przyjść, obejrzeć prezentowane meble, dekoracje i porozmawiać o dekorowaniu wnętrz.
„Nasze kolumny tekowe miały zdobić nasz dom, lecz wiedziałam po przywiezieniu ich do domu, że będą miały inne przeznaczenie, teraz do nabycia są u nas jako wysokie bo ponad 3 metrowe lampy z klasycznymi abażurami” mówi Anna Rusiniak-Malinowska osoba, która stworzyła to miejsce.
Malabelle zapewnia oryginalne dodatki dla domu i wyposażenie wnętrz o nietuzinkowym designie, trafiającym w gusta wielbicieli współczesnego eklektyzmu, jak i miłośników tradycyjnej elegancji. Przy wyborze elementów do dekoracji wnętrz, firma zwraca szczególną uwagę na akcenty naturalne. W ich asortymencie znajdą Państwo artykuły dekoracyjne reprezentujące styl skandynawski oraz prawdziwe dzieła sztuki rzemieślniczej, które zostały ręcznie wykonane.”
całość dostępna tutaj: event mapa

Dziękujemy!

gorne_41

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *