Certyfikat Jakości dla Malabelle

By in

Miło mi jest poinformować, że nasz sklep internetowy Malabelle uzyskał znak jakości Trusted Shops. Aby otrzymać ten znak i uzyskać certyfikat musieliśmy spełnić ponad 70 kryteriów jakości, które to na bieżąco opracowywane są przez niezależnych ekspertów w zakresie praw konsumenta i  danych osobowych. Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym oraz eksperci ds. IT regularnie sprawdzają, czy kryteria te są przestrzegane.

certyfikat

Znak Jakości daje przywilej Ochrony Kupującego, który oferujemy naszym klientom. Dzięki tej ochronie uzyskuje się gwarancję zwrotu wpłaconych środków, co oznacza dla naszych Klientów większe bezpieczeństwo. Aby skorzystać z tej opcji, po dokonaniu zakupów w naszym sklepie należy zgłosić się do ochrony Kupującego klikając odpowiedni przycisk, który pojawi się na ekranie po dokonaniu zakupów:

znka jakości

Dodatkowo mają Państwo możliwość wyrażenia Opinii o Sklepie oraz oceny jakości sklepu Malabelle. Składowymi tej opinii jest ocena wiarygodności dokonywana przez Trusted Shops oraz naszych Klientów w trzech wybranych  kategoriach, obejmujących okres ostatnich 12 miesięcy.

więcej informacji znajdziecie Państwo na Trusted Shops

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *