Ambiente, Frankfurt

By in
Ambiente, Frankfurt

Na tegorocznych targach wokół było mnóstwo uroczych kwiatów. Trendem w roku 2018 jest głównie natura nawiązująca do bogatego świata roślin. Bardzo mnie to cieszy, gdyż wzory mojej ulubionej marki Pip Studio idealnie wpisują się w ten trend. Duże kwiaty obecne są w dwóch stałych kolekcjach: Royal i Royal White. Jedna kolekcja bardzo kolorowa, druga już spoojna w bieli, złocie i granacie. Te dwie kolekcje stanowią bardzo efektowany duet. Zachęcam do ich łączenia.

Nie zabraknie również nowości. Tym razem obok kwiatów mamy również uroczego bociana – na niebieskim i różowych tle pięknie prezentuje nową kolekcją „Good Morning”. A w niej kosmetyczki o różnych rozmiarach, pojemniki na mydło, kubeczki – akcesoria wykonane z najwyższej jakości porcelany. Zupełną nowością są pudełka w dwóch rozmiarach, oplecione tkaniną. Wykonanie jak przystało na markę Pip Studio jest idealne. Dopracowany został każdy szczegół. Wszytskie nowości dostępne u nas będą w okolicach maja i czerwca.

Koleckja „Spring to Life” towarzyszy nam już tylko do końca tego roku. W jej miejsce pojawi się nowa kolekcja. A w tym roku jeszcze cieszy oko granatowa zastawa stołowa, w asyście trzech zaprzyjaźnionych kolorów 😉

Tkaniny na 2018 rok są wprost bajeczne. Kolorowe poduchy zamknięte w gamie dwóch barw: niebieki i czerwony. Jakośc wykonania na bardzo wysokim poziomie. Każda poducha posiada zakończenie zamka w postaci metalowego medalionu, którym jest logotyp marki. Dodatkowo suwak niewidoczny i całość opleciona lamówką. Ciekawe wzornictwo idzie w parze z przyjemnością w użytkowaniu. Poduchy są miękkie, bardzo miłe w dotyku.

Kolekcja „Floral”  jako trzecia stała kolekcja obok Royal i Royal White zaprezentowała się tym razem w asyście kolorowych fartuchów i rękawic kuchennych. Wisienki i kwiaty obecne na porcelanowych naczyniach znalazły się również na tkaninach z tej kolekcji.

I osttania już kolekcja Christmas 2018. W tym roku marka Pip Studio przygotowała specjalne wydanie świątecznej kolekcji. Wśród porcelanowych naczyń znajdziemy finezyjne miski w kształcie gwiazd, filiżanki ozdobione wzorem drzewka świątecznego i piękne szkło w złote, drobne gwiazdki. Rok będzie obfity w nasyconą barwę i mnóstwo kwiatów, ale nie zabraknie również kolekcji porcelany w kwiaty o spokojnej biało, złoto, granatowej barwie – specjalnie  dla miłośników klasyki.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *